"שנים רבות כאיש פרסום ומיתוג, אשר בתוך תוכו אהב לעשות סרטים, הביאו אותי לפתוח את "העדשה", אתם מוזמנים לפנות ולהרוויח סרט לא שגרתי, לחברתכם, למוצר שלכם, ולכם...."

(יריב עמית)

כל הסרטונים שלנו

כל הסרטונים שלנו

 

תגידו שלום לניוזלטר או לעיתון חברה, וקבלו את ערוץ הוידאו של החברה. ממש כמו בטלוויזיה, נהנים עובדי החברה לדעת מה קורה בחברה, הלקוחות מקבלים סרטון מעניין ומפיקים תועלת אמיתית. בעתיד לא תהיה חברה שלא יהיה לה מגזין טלוויזיה, תתחילו עכשיו ותהיו מובילים בתחום שלכם.

ערוצי וידאו לחברות ולקוחות

70,80,90 לאנשים ולחברות-סרט ברמה של סרט תעודה אנו עורכים תחקיר, מכירים לעומק  את המשפחה או החברה, לאחר מכן יוצאים לימי צילומים ועריכה אשר יוצרת סרט לא פחות טוב מכל סרט תעודה בטלוויזיה סרט אשר ירגש, ייגע, ולא ישכח.

אירועים לציון שנים

סרט תדמית אינו בהכרח שיווקי בלבד. כיום חשוב ליצור סרטי תדמית יצירתיים או אפילו עם נגיעות של הומור בכדי שידבר עם הלקוחות שלך היישר בגובה העיניים. מבחינתנו סרט תדמית הינו יצירת אומנות לכל דבר ועניין ובעצם תעודת הזהות של החברה שלך.

סרטי תדמית ייחודיים

סרטון ויראלי טוב מתחיל ברעיון, רעיון גדול מתחיל בדרך כלל במחשבה פשוטה. מחשבה פשוטה מתחילה בהעזה, להרים את מה שנמצא ממש מתחת לאף ולעשות אותו. בסקר הגדול שנעשה בעולם איזה סרטונים ויראלים הכי טובים, הפרמטר הראשון היה מרגש. כן לא פרובוקטיבי, לא מעצבן, מרגש, כזה מרגש שרצית להעביר ולשתף אותו. היכולת לראות מבעד לדברים.

סרטונים ויראלים

וידאו הוא המלך, סרטוני החברה מופצים ברשת ויש להם משקל כמו לכל מודעה או  שלט חוצות. הם מדברים בשפה אחת אחידה שנקראת video branding, שפה ויזואלית ומיתוגית אחת היוצרת ערך מוסף ובונה את המותג. ביום אחד או בשני ימי צילומים יוצרים כ 10-15 סרטונים.

וידאו branding

תגידו שלום לפאוארפווינט. היום מצגות הוידאו וסרטוני אנימציה זה שם המשחק. בכנסים, אירועי לקוחות וגם כסרט תדמית בתקציב קטן יותר. היתרון הגדול של עדשה במצגות הינה ההבנה השיווקית העמוקה שיש לאיש פרסום כמו יריב עמית, בשילוב יכולות קריאטיביות גבוהות. מה שמצליח ליצור מצגות אחרות, סרטי אנימציה חכמים, בולטים והכל במחירים סבירים ביותר.

סרטי אנימציה ומצגות

 
 
 

לראות מבעד לאנשים, לראות מבעד לעסקים, לראות מבעד למוצרים, לראות מבעד לדברים. העדשה. בית להפקות סרטים, סיפורים, מגזינים חיים, סרטי תדמית ייחודיים, איכותיים, ובמחירים הוגנים.

(אודות העדשה)

סרטי תדמית

סרטי תדמית

 

יריב עמית פרסומאי לשעבר, מומחה לבולטות ויצירתיות חבר לצלם מוביל ואנשי מקצוע מעולים, כדי לייצר עבורכם את הסרט הכי מרגש שיש.

( אודות יריב עמית)